Київ і вісім областей не готові до пом'якшення карантину

МОЗ: Київ і ще 8 областей не готові до пом'якшення карантину

Київ і вісім областей не готові до пом'якшення карантину

До пом'якшення карантинних обмежень не готові Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Чернігівська області, а також Київ.

МОЗ: Київ і ще 8 областей не готові до пом'якшення карантину

Станом на неділю, 5 липня, Київ і вісім областей України не відповідають оновленим критеріям для пом'якшення карантину, які почали діяти з 22 червня. Про це сказано в повідомленні Міністерства охорони здоров'я України, розміщеному на порталі відомства.

У повідомленні нагадується, що перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.

Так, критерію заповнювання ліжок у лікарнях, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію, що визначений як не більше 50 відсотків, не відповідає Закарпатська область, де наповненість складає понад 63 відсотки.

Критерію охоплення тестуванням (не менше 24 на 100 тисяч населення) не відповідають Донецька, Одеська і Чернігівська області. А критерію частки позитивних результатів тесту методом полімеразної ланцюгової реакції, визначеному як не більше 11 відсотків, не відповідають Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Рівненська області. Критерію динаміки захворюваності порівняно з попереднім тижнем (не більше 10 відсотків) не відповідають Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська й Рівненська області.

У Києві заповненість ліжок у лікарнях становить понад 36 відсотків, кількість тестувань на 100 тисяч населення - 85,9, частка позитивних ПЛР-тестів - 5,7 відсотка.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України продовжив адаптивний карантин до 31 липня. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що посилення карантину на всій території країни можливе при стрімкому зростанні захворюваності на коронавірус у 10 і більше областях.

dw.com